Makine&Mühendislik Faaliyetleri

Evren Makine ve Mühendislik Kanadında Gösterilen Faaliyetler:

Taahhüt Hizmetleri

Personel Kiralama: Endüstriyel tesislerde revizyon dönemleri veya bakım onarım süreçlerinde mekanik bakım alanında kısa dönem teknik personel kiralama hizmeti verilmektedir. Bu hizmetle kurumsal müşterilerimizin; gerek yıllık personel bütçesi gerek uzman ek istihdam ihtiyaçları nedeni ile, mevcut istihdam risklerini ortadan kaldıracak şekilde ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılıyoruz. Tek bir fatura, tek bir hizmet tanımı ile müşterilerimizin sosyal güvenlik, vergi ve diğer yasal yükümlülüklerden uzaklaşmasını sağlayarak kritik dönemlerde müşterilerimizin kendi iş süreçlerine odaklanmalarını, operasyon maliyetlerini azaltmalarını, kısa süreli istihdam ihtiyaçları oluştuğunda kalifiye personele bir telefonla ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Kapsamlı ve geniş işe alım ağı ile hizmet verdiğimiz her bölgede kalifiye, yetkin ve uygun maliyetli insan kaynağını sağlayarak yerel iş gücü ile hem müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de yerel iş gücünün gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Projeler: Endüstriyel tesislerde; mekanik bakım onarım, yenileme, yeniden değerlendirme, demontaj-montaj, entegrasyon vb ihtiyaçlarda müşterilerimizin çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

Ürünler:

3565K- Konik kırıcı astar yastık malzemesi. %100 yerli hammadde ile atölyemizde üretilen bu ürünün titreşim emici özelliği ile plakaların deformasyonu engelleniyor. Revizyon ihtiyacına duyulan süre normal sürenin 3 katına kadar geciktiriliyor. Bu sayede müşterilerimizin üretim sürecinde ani iş kayıpları engelleniyor ve bakım onarım maliyetleri yarıdan fazla azaltılıyor.

Epoksi Kompozisyonları – Kılcal çatlakların giderilmesi, çamur pompalarında dirseklerin güçlendirilmesi, yüzey koruma-kaplama gibi çalışmalarla müşterilerimizin makine ve ekipmanlarını daha uzun sürelerde kullanmalarını, yüksek performansta çalışmalarını, bakım onarım için maliyetlerini düşürmelerini sağlıyoruz.

CAYE – İngiltere`den ithal edilen kimyasallarla kompose edilmiş ürün çeşitleri ile motorlu taşıtlar, makine, ekipman ve sistemlerde; sürtünme istenmeyen her yerde sürtünmeyi ve sürtünmenin zararlarını eser miktara düşürüyoruz.

CASARON – İngiltere`den ithal edilen bu kimyasal malzeme ile yoğun ve ağır şartlarda çalışan iş makineleri, değirmenler, rediktörler vb yerlerde sürtünme ve yağ ısınmalarına karşı mucizeler yaratıyoruz.